dowolna

Nowe domy Kiełczów

11 ogłoszeń

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domów w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie gm. Długołęka przy ul. Akacjowej. Inwestycja obejmuje budowę kameralnego osiedla 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

647 151 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

2x miejsce postojowe! dodatkowo poddasze 40mkw! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: kiełczów (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

675 000 zł122 m² 5 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gotowe! pompa ciepła! bardzo dobry standard! komfortowy I oszczędny bliźniak! lokalizacja: miejscowość położona tuż obok Wrocławia. Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

850 000 zł127 m² 6 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Duża działka! pompa ciepła! parterowy wolnostojący! możliwość zrobienia 5 pokoju! lokalizacja: miejsce bardzo dobrze skomunikowane, tylko 10 min od granicy Wrocławia i aow. Niedaleko do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

619 000 zł115 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż środkowy segment w promocyjnej cenie. Nowe domy w zabudowie szeregowej położone w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

659 000 zł115 m² 5 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu położonym w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł117 m² 5 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż ostatni dostępnym segment w zabudowie bliźniaczej. Osiedle położone na początku Kiełczowa przy ulicy Krótkiej. W okolicy tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Atrakcyjna lokalizacja! media miejskie! lokalizacja: kiełczów, polna (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa. W pobliżu tereny zielone, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

479 000 zł70 m² 6 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Pompa ciepła! duża działka! parterowy bliźniak! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: osiedle na Spokojnej. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, tylko 10 min od granicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

629 000 zł117 m² 5 394 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej położone na początku Kiełczowa przy ulicy Krótkiej. W okolicy tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą gminną, oświetloną. Nowe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

390 000 zł65 m² 5 979,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja ukończona - gotowa do odbioru Otoczenie nieruchomości: kiełczów to unikalne miejsce tuż przy granicy Wrocławia. Jest atrakcyjną lokalizacją ze względu na bliskość infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Do sprzedania ostatni wolny segment skrajny w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstają 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż ostatni, skrajny dom w zabudowie szeregowej położony na końcu Kiełczowa przy ulicy Polnej. W okolicy tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą gminną, utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

575 000 zł112 m² 5 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Ostatni! garaż! skrajny szereg! spokojne ciche zielone miejsce! lokalizacja: kiełczów Osiedle Storczykowe (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

689 000 zł117 m² 5 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł117 m² 5 823 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

499 900 zł112 m² 4 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Garaż! dobra cena! spokojne ciche zielone miejsce! lokalizacja: kiełczów Osiedle Stroczykowe (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do miasta, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krótka

Kiełczów,dolnośląskie

650 000 zł119 m² 5 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: kiełczów, ul. Krótka (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa. W pobliżu tereny zielone, sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł102 m² 5 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł97 m² 5 891,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Rezerwacja do 30.06 br. Ostatni wolny dom! Piękny, nowoczesny bliźniak. Powierzchnia całkowita 140,45 m2, powierzchnia użytkowa 96,75 m2. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony na końcu Kiełczowa przy ulicy Polnej. W okolicy tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą gminną, utwardzoną. W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

650 000 zł119 m² 5 465,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowobudowany dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach tej kameralnej inwestycji proponujemy segmenty w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

650 000 zł119 m² 5 465,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-