dowolna

Nowe domy Kiełczów

11 ogłoszeń

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

549 000 zł80 m² 6 830,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

NA sprzedaż: parterowy dom wolnostojący z 4-oma pokojami w stanie deweloperskim, na działce o powierzchni 448 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł128 m² 5 460,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

*** Duży Bliźniak w Śliwicach z działką 399 m2.*** Mam przyjemność zaprezentować Państwu duży bliźniak na sprzedaż w Śliwicach za Kiełczowem. Dom ma powierzchnię 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

695 000 zł118 m² 5 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 118 m2 z garażem + duża działka. Na sprzedaż dom typu bliźniak , położony w miejscowości Kiełczówek, nieopodal granic Wrocławia. Dom został wybudowany w 2021 roku, a oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

832 000 zł130 m² 6 377,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy kameralne osiedle w Kiełczowie w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej. Oferujemy lokale otoczone przyjazną przestrzenią dla mieszkańców. Nowoczesna architektura i reprezentacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domów w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie gm. Długołęka przy ul. Akacjowej. Inwestycja obejmuje budowę kameralnego osiedla 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł77 m² 7 159,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Rezerwacja! Ostatni dom. Zapraszam do zapoznania się z nową, fantastyczną ofertą energooszczędnego domu w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. Lokalizacja: ul. Akacjowa/spokojna Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

695 000 zł122 m² 5 697,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem,stan deweloperski. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Nieruchomość znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

670 000 zł128 m² 5 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

695 000 zł148 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł115 m² 6 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż segmenty w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu położone w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, oświetloną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

759 000 zł115 m² 6 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu położonym w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

759 000 zł115 m² 6 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż skrajny segment z największą działką na osiedlu. Nowe domy w zabudowie szeregowej położone w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł115 m² 6 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł96 m² 6 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Salon + 4 pokoje! 2x miejsce postojowe! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: kiełczów (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

590 000 zł99 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Garaż! pompa ciepła! lokalizacja: osiedle Parkowe Zacisze (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub Sępolno. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

549 000 zł66 m² 8 279 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:175 m²

2x miejsce postojowe! dodatkowo poddasze 30mkw! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: kiełczów (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł96 m² 6 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

670 000 zł128 m² 5 234 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Duża działka! droga asfaltowa! wysoki standard W cenie! lokalizacja: miejscowość położona 5km od Wrocławia. Dobry i szybki dojazd do miasta. Przystanek autobusowy niedaleko od osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

600 000 zł99 m² 6 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Garaż! pompa ciepła! duża działka! lokalizacja: osiedle Parkowe Zacisze (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub Sępolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

647 151 zł78 m² 8 300 zł/m²