dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kiełczów - Oferty sprzedaży i najmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

612 000 zł51,03 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania przytulne i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie położone na II piętrze kameralnego budynku przy ulicy Makowej w Kiełczowie! Na całkowitą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

696 000 zł60,29 m² 11 544,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m , z dwoma ogródkami! Mieszkanie jest położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Kiełczów,dolnośląskie

639 000 zł44,65 m² 14 311,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W naszym biurze | możliwy zakup przez obcokrajowców Prezentujemy gustowne, niezwykle przytulne mieszkanie dwupokojowe parterowe o powierzchni użytkowej: 44,65 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

860 000 zł80 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w prestiżowej, kameralnej części Kiełczowa - idealna dla osób ceniących komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

790 000 zł73,99 m² 10 677,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż zadbane i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m w spokojnej, zielonej lokalizacji przy ul. Skowronkowej w Kiełczowie. Idealne dla rodziny! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

569 000 zł54,89 m² 10 366,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twoich potrzeb nie tylko dziś, ale również w przyszłości? Ta nieruchomość daje dokładnie taką możliwość. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

767 000 zł64 m² 11 984,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 3pokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku z 2016r. w Kiełczowie. Dużym atutem mieszkania jest to że jest niezależne - bez części wspólnych z sąsiadami. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota

Kiełczów,dolnośląskie

898 000 zł77 m² 11 662,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jest mieszkanie dwupoziomowe 77m2 w czterorodzinnym domu w Kiełczowie z ogrodem 72m2. Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni, w miejscu gwarantującym ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł60,18 m² 11 282,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie (60,18 m2) z ogródkiem (57 m2) i miejscem postojowym w Kiełczowie- do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Kiełczowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

795 000 zł66 m² 12 045,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 66m2, położone na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dwoma ogródkami (przód 17.15m2, tył.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 66 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz wrocław -psie pole -kiełczów 3-pokoje Z ogródkiem (125 M2) Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie w 4-mieszkaniowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

799 900 zł90 m² 8 887,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 90 m Kiełczów Na sprzedaż przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m , powierzchnia po podłodze wynosi ponad 125.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

790 000 zł63 m² 12 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne, gustownie urządzone i zadbane mieszkanie 3-pokojowe na parterze kameralnego budynku z 2012r przy cichej ulicy w Kiełczowie. Wykończenie eleganckie, estetyczne, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

989 000 zł74 m² 13 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie z ogrodem 105 m i jacuzzi | 3 pokoje | Kiełczów pod Wrocławiem Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? To mieszkanie łączy komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł97,72 m² 5 884,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal mieszkalny 3 pokojowy w stanie developerskim, położony w Kiełczowie przy ul. Polnej - z gotowym projektem aranżacji w cenie. 3 pokoje na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46,30 m² 11 879,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Kiełczowa, przy ul. Południowej. Nieruchomość o powierzchni 43,7 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

695 000 zł66,57 m² 10 440,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż bardzo zadbane, dwustronne (północny-wschód, południowy-zachód), nowe (2022r.), mieszkanie z gwarantowanym miejscem postojowym i 2 ogródkami o pow. 26 m2 oraz 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i domową atmosferą ? Przedstawiam wyjątkową kawalerkę o powierzchni 30 m , zlokalizowaną w spokojnym i zielonym Kiełczowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kiełczów,dolnośląskie

2 000 zł29,31 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Mieszkanie dostępne od drugiej połowy maja/czerwca* Do wynajęcia przytulna kawalerka o pow. 29.31 m2 położona przy ul. Makowej 26b w Kiełczowie. Atuty: * Mieszkanie jest bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowa

Kiełczów,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Kiełczów, ul. Lawendowa Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z kominkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł43,05 m² 12 311 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel:   Serdecznie polecam przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m2, usytuowane w nowym budynku, położonym w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,84 m² 13 308,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi w cenie, zlokalizowane przy ul. Skowronkowej 36 w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł61,39 m² 11 500,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kontakt:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, ładnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 4 km od Wrocławia - w Kiełczowie! Jest to bardzo prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł57,68 m² 11 771,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam a sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,68 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku przy ul. Agrestowej w Kiełczowie. To jedna z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł67 m² 11 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 67 m2 położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62 m² 10 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 62 m2 położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,72 m² 9 450,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,72m zlokalizowane w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Srebrna

Kiełczów,dolnośląskie

849 999 zł109,81 m² 7 740,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł55,06 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m , położone przy ul. Polnej w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Do mieszkania przynależy taras z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

560 000 zł45,25 m² 12 375,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym położone w Kiełczowie zaledwie kilka minut od Wrocławia! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

669 000 zł51,55 m² 12 977,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z narożnym ogródkiem Kiełczów, ul. Makowa. Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i możliwość codziennego kontaktu z naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57,55 m² 11 381,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w Kiełczowie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

860 000 zł81 m² 10 617,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kiełczów, 81 m2 + balkon + ogródek + dwa miejsca postojowe Niska zabudowa z 2007 r. w cichej okolicy w otoczeniu zieleni. Do posesji prowadzi utwardzona droga, chodniki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

729 000 zł56,64 m² 12 870,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Kiełczów 56,64 m | 3 pokoje | ogródek | taras | miejsce postojowe | stan do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złota

Kiełczów,dolnośląskie

898 000 zł77 m² 11 662,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 671,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 65,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

7 950 000 zł66 m² 118 030 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kiełczów,dolnośląskie

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym ogrodem Kiełczów | 57 m | ogród ok. 170 m Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z przestrzenią domu i własnego ogrodu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 102,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym idealne dla pary lub pod inwestycję. - prywatne miejsce parkingowe tuż przy wejściu do klatki (teren ogrodzony, szlaban na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019