dowolna

Mieszkania pod klucz Kiełczów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

639 000 zł51 m² 12 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Home&invest Oddział Wrocław tel. 3-pokojowe mieszkanie 51 m w Kiełczowie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

409 000 zł30 m² 13 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę z ogródkiem, o łącznej powierzchni 29,31m2, która jest usytuowana na parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2016r w Kiełczowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę, o łącznej powierzchni 29,31m2, która jest usytuowana na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2016r w Kiełczowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

895 000 zł96 m² 9 307,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż: 2 poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Kiełczowie przy ulicy Sportowej. W bardzo bliskim sąsiedztwie jest szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

740 000 zł56 m² 13 128 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe| Z ogródkiem | Kiełczów Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 na parterze z ogródkiem w Kiełczowie, na północny-wschód od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzewiowa

Kiełczów,dolnośląskie

639 000 zł54 m² 11 820,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku (tylko 10 mieszkań) z 2016 r- idealne dla pary, singla lub na cele inwestycyjne na wynajem. Lokalizacja: kiełczów ul. Modrzewiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 077,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia zlokalizowanego kameralnym budynku w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

645 000 zł64 m² 10 015,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TS Styl, komfort i Spokój Nowoczesne Mieszkanie w zielonym Kiełczowie pod Wrocławiem! City View Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

399 990 zł30 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

588 000 zł48 m² 12 168,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Kiełczowie przy ul. Skowronkowej. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze budynku z 2018r. , składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

629 000 zł56 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Kiełczowie - z komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry Wynajmę mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania Wysoki standard wykończenia i wyposażenia Doskonała lokalizacja punkty usługowo-handlowe oraz przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Kiełczów,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż bez prowizji od kupującego! nowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m położone na 2. piętrze, nowego 2-piętrowego budynku z 2024 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

612 000 zł55 m² 11 041 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Kiełczów,dolnośląskie

659 000 zł55 m² 11 916,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż: 3 pokojowe nowoczesne i komfortowe mieszkanie w Kiełczowie gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: kiełczów, ul. Zielona Powierzchnia: 55,30 m2 + 1,63 m2 komórka lokatorska Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modrzewiowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż bez pośredników. Pośredników zapraszam z konkretnymi klientami, nie podpisuję umów na poszukiwania klienta. Sprzedam bardzo atrakcyjne mieszkanie w malowniczym zakątku Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

929 000 zł105 m² 8 834 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłączny opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Duże mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej na spokojnym i cichym osiedlu, propozycja dla wszystkich ceniących przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

565 000 zł45 m² 12 553 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie zlokalizowanego kameralnym budynku w Kiełczowie. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

760 000 zł66 m² 11 599,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwustronne mieszkanie w Kiełczowie przy ul. Polnej. W cenie naziemne miejsce postojowe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,52 m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

675 000 zł54 m² 12 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie- wykończone i umeblowane- do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

749 900 zł72 m² 10 344,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, mam przyjemność być wyłącznym opiekunem sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, znajdującej się w Kiełczowie, przy ulicy Skowronkowej. Nowa cena! 749 900 złotych! = 10 344,88 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Kiełczów,dolnośląskie

799 000 zł94 m² 8 499,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość zarezerwowana do 20.02. NA sprzedaż: 2 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami w Kiełczowie-wykończone, umeblowane- idealne dla rodziny z dziećmi. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Kiełczów,dolnośląskie

780 000 zł94 m² 8 296,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja na sprzedaż: 2 poziomowe mieszkanie z 4 pokojami w Kiełczowie-wykończone, umeblowane- idealne dla rodziny z dziećmi. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

651 833 zł65 m² 10 028,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w Kiełczowie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

698 833 zł65 m² 10 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

595 000 zł61 m² 9 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Oferujemy na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,09 m , idealne dla rodziny, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilczycka

Kiełczów,dolnośląskie

760 000 zł77 m² 9 908,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe Mieszkanie w Kiełczowie Nowoczesne, słoneczne, idealne dla Rodziny Mieszkanie składa się z: -Salon (18,85 m ) -kuchnia (5,77 m ) -balkon (3,56 m ) -drugiego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

698 833 zł65 m² 10 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w Kiełczowie przy ulicy Makowej! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

799 990 zł66 m² 12 057 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie zlokalizowanego kameralnym budynku w Kiełczowie, idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

959 000 zł124 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, na granicy miasta ,blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł70 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30928 Polecam serdecznie ofertę 3 - pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie zlokalizowanego na kameralnym osiedlu w Kiełczowie, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

640 000 zł60 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

698 833 zł65 m² 10 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

698 833 zł65 m² 10 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

629 000 zł66 m² 9 474,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż: 2 poziomowe mieszkanie z 3 pokojami w Kiełczowie-wykończone. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Kiełczowie przy ulicy Południowej. W bardzo bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł74 m² 9 176 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m, położone na parterze, które zachwyca wysokim standardem wykończenia i jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

656 000 zł61 m² 10 738,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kiełczów,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Wolne od zaraz* Do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49.84 m2 + balkon 4.6 m2 przy ul. Wrocławskiej 25a w Kiełczowie. Atuty: * Mieszkanie dopiero oddane do użytku - pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

655 000 zł60 m² 10 917 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024