dowolna

Domy na sprzedaż Kiełczów - Oferty sprzedaży domów

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

489 000 zł126 m² 3 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Klient bez podatku pcc Na sprzedaż dom w zabudowie bilźniaczej, o powierzchni całkowitej 126 m2 (pow. użytkowa 100 m2), w Kiełczowie. 5 pokoi Garaż w bryle budynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

489 000 zł126 m² 3 888,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie, 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

449 000 zł126 m² 3 563,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w Kiełczowie! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon z kuchnią 29,05 mkw - schody 4,45 mkw - hol 5,65 mkw - garaż 15,35 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

395 000 zł104 m² 3 798,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w Kiełczowie! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon z kuchnią 33,53 mkw - schody 4,43 mkw - wiatrołap 2,95 mkw - kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

395 000 zł105 m² 3 769,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

444 750 zł115 m² 3 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej położone około 2 km od granicy miasta w Kiełczowie. W okolicy osiedla tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

419 000 zł115 m² 3 645,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu w ramach obecnie realizowanej inwestycji domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Letnia

Kiełczów,dolnośląskie

612 000 zł123 m² 4 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w Kiełczowie zaraz przy granicy z Wrocławiem. Znajduje się w najspokojniejszej okolicy Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

549 000 zł147 m² 3 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. Dom o powierzchni 147 mkw położony na działce o powierzchni 270 mkw z 2015r. Na parterze : - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

485 000 zł113 m² 4 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom wolno stojący z dużą działką położony w miejscowości Brzezia Łąka około 8 km od Wrocławia za Kiełczowem. Ciche i spokojne miejsce, widok na las i łąki, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

499 000 zł145 m² 3 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy do zamieszkania i przejęcia od zaraz segment położony na początku Kiełczowa około 1 km od granic miasta i pętli na ulicy Kiełczowskiej. W bezpośredniej okolicy przystanek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

454 500 zł118 m² 3 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ostatni skrajny segment dostępny na osiedlu. Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej położone około 2 km od granicy miasta w Kiełczowie. W okolicy osiedla tylko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

620 000 zł128 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na nowym osiedlu domów w ładnej okolicy o pow 128 m2 wolonostojący.Od zewnątrz wykończony wewnątrz stan surowy zamknięty, łacznie 4 pokoj, aktualnie instalacja elektryczna i wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

570 000 zł145 m² 3 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. Działka 269 mkw. Dom nowy, wybudowany w 2014 roku. Bardzo ładny projekt. Dom przestrzenny, jasny, ciepły. Położony pośród nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 100 000 zł230 m² 4 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

349 000 zł120 m² 2 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim po wszystkich odbiorach w przyjemnej lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta do sprzedaży pow 120m2 z działką 200 m2 W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 250 000 zł236 m² 5 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący, nowy 2010 rok parterowy z garażem na 2 auta na ślicznie położonej działce 1000m2 Budynek składa się z przedsionka z garderobą, salonu, kuchni, jadalni 4 pokoi dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na nowym osiedlu w zabudowie bliźniaczej rozłączony garażami - stan deweloperski-wszystkie odbiory pow 100 m2 na działce 300 m2 Na parterze wiatrołap, wc. hol, kuchnia, salon, kominek wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący z pięknym i zadbanym ogrodem w okolicach Kiełczówka. Idealne połączenie - tylko 12 km do centrum Wrocławia, w tym kilka dróg dojazdowych m.in.: przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 040 000 zł190 m² 5 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przy granicach miasta 4 km od centrum handlowego Korona, w Kiełczowie Na kameralnym osiedlu eksluzywny dom wolnostojący o pow 190 m2 z garażem w bryle budynku, kryty dachówką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

520 000 zł144 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bliźniak pod Wrocławiem. Został tylko wschodni bliźniak Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w podwrocławskiej wsi Kiełczów, oddalonej od centrum Wrocławia tylko 11 km. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

380 000 zł105 m² 3 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

548 000 zł140 m² 3 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2015 roku. Dom położony w Kiełczowie, przy cichej i spokojnej okolicy. Działka o powierzchni 279m2, częściowo zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł105 m² 3 807,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu ostatni wolny w realizowanym właśnie etapie dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Letnia

Kiełczów,dolnośląskie

612 000 zł123 m² 4 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

549 000 zł147 m² 3 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni całkowitej 147 m2 w Kiełczowie. 5 pokoi Garaż w bryle budynku Działka 270 m2, ogrodzona Wybudowany z silki, dach czterospadowy kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

454 500 zł118 m² 3 863,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Partner poleca na sprzeda Dom w Kiełczówku w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom w zabudowie jednorodzinnej, na pięknie zagospodarowanej działce. Na działce m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

490 000 zł110 m² 4 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Skrajny szereg W kiełczowie!polecam Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, skrajny o pow. 110 m2 (w tym garaż 16 m2) posadowiony na działce 570 m2.Na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

395 000 zł105 m² 3 769,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Dostępny jest jeszcze ostatni wolny segment Z etapu wcześniejszego W cenie 380.000,-pln Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

449 000 zł127 m² 3 535,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstanie 8 segmentów o powierzchni całkowitej 127 mkw ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

489 000 zł126 m² 3 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Domy realizowane w Kiełczowie. inwestycja składa się z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej, każdy z budynków posadowiony będzie na odrębnej działce i posiadać będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

419 000 zł115 m² 3 645,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

489 000 zł126 m² 3 888,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł112 m² 3 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony około 13 km od centrum Wrocławia w Kiełczówku. Kameralne osiedle 4 segmentów realizowane jest przy wewnętrznej drodze utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

449 000 zł117 m² 3 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ostatni segment skrajny położony około 2 km od granicy miasta w Kiełczowie. W okolicy osiedla tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą utwardzoną odchodzącą od asfaltowej oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: sielskie Osiedle to kompleks 30 domów jednorodzinnych zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających.